Mūsu ķermenis un psihe savstarpēji mijiedarbojas, tāpēc izmaiņas ķermenī un kustībās, rada izmaiņas arī mūsu emocionālajā stāvoklī.

Šajās nodarbībās uzsvars nav uz dejas formu (horeogrāfiju), bet gan uz labsajūtu, kas rodas kustoties.
Caur dažādām tehnikām, metodēm, uzdevumiem (gan deju un kustību terapijas, gan mandalu dejas, gan laikmetīgā džeza, gan improvizācijas) ļausimies dejas priekam, sava ķermeņa apzinātībai, vieglumam un laikam tikai sev!


Sajūtu kustība jeb kustību terapija Grupā

Iepriekšēja pieredze dejošanā NAV nepieciešama!

Kam paredzētas nodarbības?

Tās paredzētas pieaugušajiem - gan vīriešiem, gan sievietēm.
Nodarbības paredzētas ikvienam, kurš vēlas:

  • atvērties kustībai,
  • ielaist brīvību savā ķermenī,
  • pieredzēt kaut ko jaunu savā izpausmē,
  • satikt līdzīgi kustīgus un domājošus cilvēkus,
  • iepazīt sevi caur deju un kustību,
  • piedzīvot gan izaicinājumus, gan prieku mijiedarbojoties ar otru cilvēku;
  • mainīt domas par sevi.

Nodarbību norise:

Nodarbība sākas ar sarunu, kur sajūtam katra vajadzības. Sarunas laikā var tikt izmantotas, piemēram, asociatīvās kārtis.

Pēc tam sākam iesildīt ķermeni, atslēgt prātu, pārslēdzoties uz radošumu, uz tēliem, metaforām. Dažādi kustību uzdevumi, kas palīdz atraisīties un sajust, ko gribās. Noslēgumā var būt saruna par piedzīvoto, apzināto.

Nodarbība ilgst 1-1,5h un tiek izmantota mūzika, ritms, balss, arī palīgmateriāli (lakati, šalles u.c. materiāli).

Grupu nodarbības var tikt veidotas starp radiniekiem, draugiem! Sapulcini savus draugus, uzaicini Lauru un kustamies sajūtās!

Izmaksas:

10 - 20 eiro vienai personai / nodarbība

Nodarbība Cēsīs- 10 eur/ 1 nodarbība


IevaIkdienas darbi un skrējiens bija samazinājis manu saikni ar ķermeni, ar Sevi, ar apkārtējiem un Visumu. Pateicoties Sajūtu kustības nodarbībībām un Lauras dzīvespriecīgajai, pieņemošajai enerģijai - atguvu saikni ar Sevi. Iepazinu vēl dzīvāku un jutīgāku ķermeni, kā arī piedzīvoju interesantus un vērtīgus pašatklāsmes brīžus, kas nepàrtraukti paplašina manu Apziņu un Mīlestību kopumā. 

Elīna

Tas ir daudz kas vairāk par dejošanu un deju. Kopā ar Lauru drošā un atbalstošā vidē mēs ļaujamies savai elpai, sirdij un ķermenim savienoties vienā ritmā.

Mēs mācāmies atlaist to, kam jāiet, un ļauties tam, kam jānāk. Mēs sajūtam un radām sevi atkal un atkal no jauna. Mēs atklājam sevī jaunas šķautnes un rakursus. Mēs uzdrīkstamies atbrīvoties gan emocionāli, gan fiziski. Tas ir process, kurš katru reizi ved mūs arvien dziļāk pie patiesā Es. Vecās sienas un mūri sabrūk un rodas telpa jauniem impulsiem, intuīcijai, ķermeņa un sirds gudrībai.

Man bieži bija pretestība pirms katras nodarbības, taču pēc katras nodarbības es teicu sev paldies par uzdrīkstēšanos un robežu paplašināšanu, jo varēju atkal smaidīt un arvien vairāk iemīlēt gan sevi, gan citus.

Vēlos pieteikties

Lai pieteiktos nodarbībām vai uzzinātu vairāk par to norisi, atstāj savu kontaktinformāciju un es ar Tevi drīzumā sazināšos.

Zvani!

Ātrākais veids, kā pieteikties - zvani.

Tālruņa numurs - 26 465 537