"Caur apzinātās elpošanas nodarbībām mēs rodam atbildes uz neskaidriem jautājumiem, atklājam un noņemam iekšējos prāta blokus un zemapziņas barjeras. Tādējādi kļūstam brīvāki un laimīgāki ikdienā"

Atsauksmes

Vēsma, 35 gadi

Online elpošanā var būt bagātinoša pieredze, un priekš manis  patiesībā tā bijusi iedrošinoša, lai apzinātāk ikdienā pievērstu uzmanību elpai un tai veltīties. Man pašai patīk ,ka varu ērti iekārtoties savā ierastaja telpā,būt tajā netraucēti, dziedāt,dejot ,būt sev visbrīvākajā veidā un izpausmē kāda konkrētajā dienā prasās. Un pēc paša elpošanas seansa, ja man ir iespēja un vēlme vēl veltīties meditācijai ,paturpināt sev šo laiku nesteidzīgi vienatnē un savā māju vidē

Artūrs, 33 gadi

Šī metode atver zemapziņu un izceļ apslēptās traumas par kurām man nebija ne jausmas. Šīs traumas tika izceltas (vismaz dažas) un tiek arī atlaistas elpojot. Laura rada drošu vidi, kur izpaust emocijas un viņa ir kā draugs, ar kuru brīvi var par visu izrunāties. Iesaku šo metodi ikvienam, kurš vēlas saprast sevi, atrisināt savas iekšējās problēmas un vienkārši uzlabot savu mentālo, kā arī fizisko stāvokli.

Līga, 28 gadi

Elpošana pie Lauras manī pavēra vairākas šķautnes, kuras sevī biju noglabājusi dziļi, dziļi. Jāpiekrīt, ka brīnumi nenotiek, un pašam ir jābūt atvērtam, Laura ir tikai pavadonis un palīgs elpošanas ceļā! Viens no svarīgākajiem nosacījumiem man, bija tas, ka Laura ir harmoniska, gaiša ar mīlestību piepildīta būtne, kas elpojot un runājot pirms/pēc elpošanas, deva arī man šo enerģiju plaukt kā sievietei! Iesaku ļauties sev, Laurai un elpai! Lai nāk😇

Linda, 37 gadi

Paldies. Elpošanas sesijas onlainā pie Lauras bija neatkārtojama pieredze. Ļoti patīkamas, harmoniskas, man ērtā laikā. Nepiespiestā gaisotnē.
Ļoti viegla un draudzīga komunikācija, gan pirms elposanas sesijas,gan pašā sesijas laikā. Laura ir ļoti atsaucīga un  ar bagātu pieredzi, kas procesu padara vel aizraujošāku. Noteiktu iesaku. Paldies Tev 🤍

Kristīna

Es uzsāku savu ceļu pirms 1,5gada, kad cīnījos ar depresiju. Meklēju risinājumus psihoterapijā, apzinājos daudz problēmu, kas jārisina, bet rīki kā to izdarīt nebija. Iepazinos ar Apzināto elpu. Priekš manis tā ir darba instruments, ar kuru varu modificēt savu dzīvi, atrast savu īsto paslēpto "Es", padarīt savu dzīvi laimīgāku un apzinātāku. Dodiet sev laiku, lai apzinātu to, kas iznāk no zemapziņas. Lai būtu sev pašiem, aizraktos līdz savai būtībai un priecētu pasauli ar savu labāko versiju.


Kam domāta elpošana?

Ja ar Tevi rezonē kāds no zemāk redzamajiem apgalvojumiem, elpošanas nodarbības Tev var palīdzēt

  • Tu ikdienā izjūti iekšēju spriedzi un trauksmi
  • Tevi urda neatbildēti jautājumi
  • Tu jūti, ka Tevī ir kaut kas tāds, kas ierobežo Tavu attīstību
  • Tu vēlies atvērt sevi laimei un brīvībai

Atsauksmes

RitaApzināto elpošanu manā gadījumā varētu apzīmēt ar dzīvi pirms tās un pēc. Ar tik ierastu darbību kā elpa, man izdevās pieredzēt brīnumainu atklāsmi par sevi, savu ķermeni, par pasauli kopumā. Un Tu vairs nevari paskatīties uz dzīvi kā agrāk. Tajā pārmaiņu brīdī, kad esi nedaudz apmulsis no notiekošā, blakus ir Laura- pilnībā klātesošs un uzticams pavadonis, ar kuru nav jābaidās atvērt savu sirdi jaunai un transformējošai pieredzei.
AndisLieliska pieredze atklāt un saprast sevi. Dzīvot apzinātāk un laimīgāk. Lieliska pasniedzēja palīdzība iet šo sevis atklāšanas ceļu!
Eva, 44 gadiApzināta elpošana jeb Atdzimšanas elpošana kopā ar Lauru ir brīnišķīgs, transformējošs, krāsains un apziņu paplašinošs piedzīvojums.

Laura kā ēteriska feja, vada un uzmana šo procesu. Viņa redz un jūt, ko mēs piedzīvojam un sniedz atbalstu, ja tas ir nepieciešams. Reizēm ir sajūta, ka klātesoša ir tikai Lauras balss vai ir tikai Lauras rokas, kas maigi apsedz vai pieskaras tieši tur, kur ir kāds saspringums vai tieši otrādi -atbrīvojoša sajūta. Es Laurai uzticos, atbrīvojos, ļaujos un mainos.
No sirds iesaku arī Tev piedzīvot šo transformējošo piedzīvojumu kopā ar Lauru un kļūt par sevis arvien labāku, gaišāku un tīrāku versiju!