Dejas diena Cēsīs 

sestdien, 5.novembrī!

Pļavas dziednīcā, Rīgas ielā 4

Ķermenis ir mūsu Templis, instruments, lai varam piedzīvot šo brīnumaino pasauli. Deja ir dzīvības izpausmes esence. Esi mīļi gaidīts pieredzēt sevi un satikt citus savā patiesajā būtībā, aiz ikdienas lomām un vārdiem.

“Dzīvot Prieks!

Dejojot mēs atraisam radošumu un spēju ļauties pārmaiņām, tādā veidā kļūstot atvērtāki jaunām iespējām dzīvē.
Kādi ir ieguvumi apzinātai un autentiskai dejai:
Ķermeniski:
Caur šādām praksēm mēs esam kontaktā ar savu ķermeni, sazemējamies, sajūtam, piepildam sevi ar enerģiju un atbrīvojamies no saspringuma.
Emocionāli:
Mēs izpētam un izpaužam dažādas emocijas caur dažāda veida mūziku, kas palīdz būt brīvākiem un piepildītākiem sajūtu pasaulē.
Mentāli:
Meditācija kustībā nomierina prātu, radot skaidrību un harmoniju.
Sociāli:
Mēs atbrīvojamies no tendences analizēt un kritizēt sevi un vienam otru, atraisam spēju komunicēt brīvi, spontāni un autentiski
Iespēja pieredzēt 3 dažādas apzinātas, brīvas, autentiskas kustības un dejas sesijas:

12:00 Sajūtu kustība ir par sava ķermeņa apzinātību, par brīvāku būšanu savā ķermenī, par trenēšanos būt patiesam savās sajūtās. Sākt kustību no tās fiziskās un emocionālās pašsajūtas, kurā tu esi šobrīd, neko netēlojot. Piedzīvot kā ķermenis un prāts paši atveras kustībai ir brīnumaini!

15:00 Biodeja ir kustību un dejas metode, kuras laikā, izmantojot īpaši atlasītu un skaistu mūziku, esi aicināts piedzīvot sevi, attīstīt un atraisīt savu potenciālu piedzīvot dzīvesprieku, radošumu, spēju baudīt, just un mīlēt.

18:00 Ekstātiskā deja ir kustību meditācija, kas palīdz būt klātbūtnē “šeit un tagad” un ļauties dejai aiz ego rāmjiem.
Katru no šīm sesijām ir iespēja pieredzēt atsevišķi vai apmeklēt visas. Starp katru sesiju būs atpūtas pauze, lai paēstu, pagulētu, pameditētu, pabūtu ar citiem un atjaunotos nākamai sesijai un piedzīvotu to pilnvērtīgi. Kā arī aicinam būt drosmīgiem un atlaist bailes no dejas un noguruma, jo tie ir prāta veidojumi, lai mūs pasargātu un nezināmā. Ļaujies nezināmajam! Ļaujies SEV

Dalības maksa:
Viena sesija 15 eur
Visa diena 30 eur

Līdzi jāņem ūdens, ko padzerties, uzkodas un savs ēdiens, ja nav vēlme iet ēst publiskā vietā, maiņas drēbes. Dejojam basām kājām (var paņemt zeķītes

Lūgums pieteikties! 26411146 Antra

Pieteikties

Dejas sesiju vadītāji:

Laura Freimane- sajūtu kustība
Deju, kustību un elpošanas terapeite. “Kustība un deja ir mana dzīves kaislība, iedvesma un prieks. Gan pašai kustoties un dejojot, gan vērojot kā citi atbrīvojas tajā un ļaujas. Par sevi teiktu tā - dzirkstoši smieties, sievišķīgi kautrēties, mīlēt- plaši un no sirds, pateikties līdz asarām, cienīt- pazemīgi, lepoties- skaļi, vārtīties zemē- patiesi un rotaļīgi, kustēties- pārdroši dabiski.


Amanda Antra In’Jan- biodanza
Sertificēta Biodanza pasniedzēja, dzīves izzinātāja, jaunu apvāršņu atklājēja, dzīves iedvesmotāja.Charlie Vas- ekstātiskā deja
Ceļotājs, esības izzinātājs, mūziķis un mistiķis no Panamas, kurš šobrīd dzīvo Latvijā. Čārlijs redz mūziku kā spēcīgu un maģisku instrumentu, kurš palīdz mums harmonizēt, atbrīvot un dziedināt savu esību. Čārlijs redz sevi kā enerģiju vadītāju, kurš palīdz klausītājam nonākt dziļā kontaktā ar savu būtību un šajā kontaktā var notikt brīnums.

Ekstātiskās dejas notiks dzīvās mūzikas pavadībā kopā ar perkusionistu Balraj Singh Sandhu no Indijas!
Pieteikties